پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 2013 Lync Server

 

نرم افزار Lync Server 2013

نرم افزار Lync server یک پلتفرم ارتباطی یک پارچه برای سازمان است.که این امکان را به شما کاربران می دهد تا در هر زمان و در هر مکانی در دسترس باشید همچنین بدون محدودیت می توانید از انواع دستگاه ها از رایانه ها گرفته تا تلفن های همراه و تبلت ها از ویژگی های این نرم افزار استفاده نمایید و ملاقات های غیرحضوری خود را بیش از پیش موثر تر نمایید. نسخه جدید نرم افزار Lync Server برجسته ترین نسخه انتشار یافته از این نرم افزار تا به امروز است که نوع آوری های فراوانی در آن وجود دارد. نرم افزار Lync همواره امکان ارتباط آسان بین مردم در هر مکانی را فراهم می کند اما در نسخه جدید با افزودن ویژگی های جدید و ارتقای ویژگی های موجود بیش از پیش قدرتمند شده است.
برخی از این ویژگی ها عبارتند از :


ارتباط با جهان خارج از سازمان : نرم افزار Lync ارتباطی یکپارچه و ایمن را از طریق اینترنت برای مشتریان ، تامین کنندگان و شرکا به وسیله استفاده از Lync یا Skype گسترش می دهد.


همواره در دسترس باشید : نرم افزار Lync این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در هر مکانی که به شبکه دسترسی دارند از ارتباطی ایمن برخوردار شوند و به طور خود کار با شرایط شبکه در دسترس سازگار شوند.از دستگاه مورد نظر خود استفاده کنید : نرم افزار Lync ارتباطات را با استفاده  تجربه ی سازگار و آشنای موجود در رایانه های با سیستم عامل ویندوز ، ویندوز فون ها ، سیستم عامل IOS ، Mac و تلفن های هوشمند اندرویدی آسان می کند.


ارتباط از راه صحیح : نرم افزار Lync با یکپارچه سازی تماس های صوتی و تصویری ، جلسات آنلاین از طریق لینک ، مشاهده حضور افراد و ارسال پیام متنی در یک کلاینت با کاربری ساده ، انتخاب و گزینش بین انواع راه های ارتباطی را سهولت می بخشد.


امکان استفاده از استانداردهای مبتنی بر ویدئو های HD : نرم افزار Lync با استفاده از استاندارد های Open شامل H.264 SVC  ارتباط ویدئویی با کیفیتی را در انواع دستگاه ها فراهم می کند.

برگزاری جلسات مجازی موثر تر : مشاهده همزمان 5 شرکت کننده در یک جلسه با پشتیبانی کامل تصویری HD امکان جدید  در آخرین نسخه از نرم افزار Lync است. مشاهده افراد می تواند به انتخاب شما باشد یا توسط  Lync صورت گیرد.


به راحتی به جلسات بپیوندید : پیوستن به جلسات آنلاین در Lync تنها نیاز به یک کلیک یا لمس کردن در رایانه ها تبلت ها یا تلفن های هوشمند دارد.


بر گزاری جلسات در بیرون از سازمان با استفاده از دسترسی تحت وب: نرم افزار تحت وب Lync به کاربران PC و Mac اجازه می دهد تا به یک جلسه آنلاین تحت Lync بپیوندند و از تجربه شرکت در یک جلسه کاملا آنلاین شامل پیام متنی ، صوت ، ویدئو و به اشتراک گذاری اسناد بهره مند شوند.


 

به سرعت و به طور مستقیم بهترین راه را برای برقراری ارتباط بیابید : Quick Lync یک منو است که در پایین نام مخاطب در لیست مخاطبین Lync نمایش داده می شود و انواع راه های ارتباطی را نمایش می دهد.

 


شرکت پارسینا ( پارسی سازان نام آشنا ) با ارائه زبان فارسی و تقویم شمسی برای این نرم افزار پرکاربرد سازمانی گامی دیگر در جهت بومی سازی نرم افزار های سازمانی برای کاربران ایرانی برداشته است برای اطلاعات بیشتر به صفحه Lync Servere 2013 فارسی به همراه تقویم شمسی مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.

تلفن : 88413218

 

ایمیل : info@parsinasoft.com