پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

پارسینا

:

Pages: MOSS10PLP ​​​​​​تصویر زیر به صورت مختصر 6 مورد از ويژگی های اصلی شیرپوینت 2010 نمایش می دهد جهت كسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از ویژگی های زیر می توانید به ادامه صفحه مراجعه کنید.
 images.jpg
 

سايتهای شيرپوينت 2010 : Sites  

 زيرساختی برای همه صفحات اينترنتی شما  
 
 
 شیرپوینت 2010 به عنوان یک ويترين برای تمامی صفحات اینترنتی کسب و کار شما است و مجموعه ای از ابزار را در اختیارتان می گذارد كه از طریق آن هر نوع سایت را با یک زیر ساخت واحد مي توانيد ايجاد كنيد. این امر مدیریت سایت را تسهیل می کند. همه افراد از تيم همکار گرفته تا شرکای خارجی و یا مشتریان و بازدیدکنندگان سایت، با استفاده از یک سیستم مشترک می توانند اطلاعات را به اشتراک بگذارند و یا منتشر کنند. اطلاعات بيشتر ... 
 
 
 
​​اجزای شيرپوينت 2010 : Composites 
 
راه حلی براي تمامی مسائل كسب و كار 
 
  
شیرپوینت 2010 اجزای از پيش ساخته شده ای را در اختيار کاربران می گذارد که می توان جهت گردآوری، ارتباط و پیکربندی راه حل های مربوط به تیم کاری مورد استفاده قرار داد. از سایت های ساده گرفته تا کاربردهای پیچیده ای از آن، می توان به سرعت​ نیازهای ویژه کسب و کار را از طریق راه حل های سفارشی برطرف کرد. اطلاعات بیشتر ... 
 ​

  
هوشمندي شيرپوينت 2010 : Insights 
 
هوش كسب و كار برای همگان 
 

قابليت هوشمندی شیرپوینت 2010 به همگان اجازه می دهد به اطلاعات تجاری که برای تصمیم گیری درست احتیاج دارند دسترسی داشته باشند. با استفاده از ابزار قدرتمندی مانند داشبردهای تعاملی و کارت های امتیاز، افراد می توانند از اطلاعات بانک های اطلاعاتی، گزارشات و فرم های تجاری برای برطرف کردن نیازهای ویژه استفاده کنند. 
علاوه بر این افراد می توانند به راحتی و با اطمينان با آن كار كرده و از قابليت هايي كه براي آنها آشنا است بهره مند گردند. چرا كه سيستم هوشمند شيرپوينت 2010 از ابزار و واسطه های شناخته شده ای استفاده می كند كه شروع استقاده از آن برای افراد آسان بوده و می دانند چگونه داده هاي مورد نياز خود را بدست آورند. برای مثال هرفردی مي تواند از سرويس اكسل برای انتشار آن در صفحات كاری مايكروسافت اكسل در شيرپوينت 2010 استفاده كند. در نتيجه يك تيم داخلی می تواند به داده های مشتركی دسترسی داشته و آنها را تحليل كند و مطمئن باشد كه همه افراد اطلاعات درستی دارند. اطلاعات بیشتر ...  . 

​اجتماعات مجازی : Communities 

اجتماعات شیرپوینت 2010 ابزار همکاری مناسبی با یک پایگاه واحد است. در نتیجه به اشتراک گذاشتن ایده ها و کار کردن افراد با یکدیگر به شیوه ای که در نظر دارند آسان شده است. اجتماعات مجازی شيرپوينت 2010 به افراد اجازه می دهد به شيوه ای كه اثربخش تر است كارها را با يكديگر انجام دهند. اين كار با مجموعه ای از ابزارها انجام می شود كه هر فردی می تواند از آنها برای به اشتراك گذاشتن ايده ها استفاده كند. 
می توانيد افراد متخصص را يافته و اطلاعات كسب و كار خود را به آنها واگذار كنيد. همچنين شيرپوينت 2010 به شما اين امكان را می  دهد كه اين ابزار را در يك بستر قدرتمند مديريت كنيد. با اجتماعات مجازی شيرپوينت 2010 افراد سازمان شما خلاق تر بوده و دارای بهره وری بالاتری خواهند بود. اطلاعات بیشتر... . 
 
​ايجاد محتوا : Content  
بخش مربوط به ايجاد محتوا شيرپوينت 2010 مدیریت محتوا را آسان کرده است. از طریق ابزار مناسب "پشت پرده" با ابزاری نظیر انواع اسناد، قوانین مربوط به نگهداری و ابزار مربوط به مرتب سازی خودکار می توان قالب مناسبی را ترتیب داده و سپس اين امكان را به افراد داد که از طریق مایکروسافت آفیس کار کنند. اطلاعات بیشتر ... . 
 

جستجو : Search
 
 
 سيستم جستجو پیشرفته شيرپوينت 2010 به افراد در يافتن اطلاعاتی كه برای انجام درست كارشان به آن نيازمندند كمك می كند. اين سيستم امكان جستجو از طريق اينترانت ( شبكه داخلی )، جستجوي افراد و ارائه بستری جهت برنامه های كاربردی جستجو را در يك ساختار واحد و يكپارچه با بهره وري بالا امكان پذير می سازد. ولی آنچه در ارتباط با سيستم جستجوی شيرپوينت 2010 بی همتا است تركيب ارتباطات و افراد است. تركيبی از پالايش گام به گام افراد و ارتباطات اجتماعی آنها، در جستجو قابليتی جديدی را ايجاد می كند كه بسيار موثر و كارا بوده و سفارشی سازی را  مقدور می سازد. 
سیستم جستجو شیرپوینت 2010 بی نظمی را از بین می برد. یک ترکیب واحد از ارتباطات و تکمیل خودکار متن می تواند به افراد در یافتن اطلاعات و محتویاتی که جهت انجام كار خود به آن نيازمندند، کمک کند.اطلاعات بیشتر ... .