پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

پارسینا

:

Pages: PWA2010PLP

  
مايكروسافت پراجكت سرور 2010 مديريت مجموعه­اي از پروژه­ها و پرتفوي­ها را جهت كمك به سازمان­ها در اولويت­گذاري سرمايه­گذاري­ها، تخصيص منابع و افزايش كارايي و بهره­وري پروژه­ها مقدور مي­سازد.
 پراجكت سرور 2010 بستري جهت هماهنگي پروژه هاي كسب و كار را از طريق شيرپوينت سرور 2010 ارائه مي­نمايد كه راه حل هاي انعطاف پذير آن داراي ظرفيت اجرايي مي باشد. از آنجا كه مديريت پروژه و مديريت پرتفوي از طريق پراجكت سرور 2010 يكپارچه شده است، به سازمان در تخصيص منابع و سرمايه طبق اولويت هاي كسب و كار  و دستيابي به كنترل تمامي امور مربوط به كار و  ايجاد داشبردهايي با قابليت بالا كمك مي گردد. برای مشاهده ویژگی ها پراجکت سرور و توضیحات بیشتر راجع به هر یک می توانید اینجا کلیک کنید
از این عکس حتما استفاده شود.jpg

معماری مدیریت پروژه در راه حل ارائه شده توسط مایکروسافت شامل سه حلقه شامل نرم افزار های مایکروسافت پراجكت سرور ( در نسخه 2010 پورتفولیو سرور نیز به همراه پراجکت سرور ارائه شده است)، مایکروسافت پراجکت و شیرپوینت سرور می شود. که در واحد بومی سازی پارسینا هر سه این نرم افزارها با ظاهر فارسی و تقویم هجری شمسی ارائه شده اند.
شرکت پارسیسازان نامآشنا با توجه به نقش غیرقابل انکارMicrosoft Project Server در مدیریت پروژه های سازمانی در صدد تسهیل استفاده از این ابزار برای کاربران ایرانی برآمده و قابلیت پشتیبانی از تقویم هجری شمسی و امكانات فارسي را به این محصول افزوده و در قالب نـرم افـزار پـارسین پراجکت سرور به سازمان ها  ارائه می دهد. از قابلیت های نسخه پارسین پراجکت سرور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Parsina_Project Server_3.jpg

شرکت پارسینا نرم افزار مایکروسافت پراجکت سرور (  microsoft project server )  فارسی به همراه تقویم شمسی را ارائه می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیب مراجعه کنیذد یا با ما تماس بگیرید:
تلفن : 88413218