پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 استراتژی ما

 

پارسینا استراتژی خود را در سه حوزه زیر متمرکز کرده است:

1. ارتقای سطح رضایت مشتریان

رضایت مشتری مزایایی چون تکرار خرید و وفاداری، شهرت و اظهار نظر مثبت، معرفی به دیگران، کاهش هزینه های جلب مشتری جدید، کاهش هزینه های ناشی از اشتباهات، تبدیل رضایت مشتری به مزیتی رقابتی و ... را در به همراه دارد که عوامل بسیار مهمی در پیشرفت سازمان ها محسوب می گردد. در واقع مهمترین عامل بقای شرکت ها و سازمان ها مشتری مداری است. ارتقای سطح رضایت مشتریان، ارتقای سودآوری و افزایش سهم ما در بازار را در پی خواهد داشت.

2. توسعه بازار برای محصولات جدید

عوامل زیادی چون جهت گیری مناسب در بازار، تمرکز بر ارائه محصولی با استانداردهای روز دنیا، توجه به فعالیت های قبل از توسعه، ارائه و روان سازی درست و به موقع محصول به بازار و ... بر توسعه بازار محصولات جدید تأثیر گذار هستند.

اصلی ترین عامل انگیزه بخش برای پارسینا برای تولید و ارائه محصول جدید، توجه به ابعاد مختلف نیازها و خواسته های مشتریان است. راهکار ما پارسینایی ها برای وارد کردن محصول به بازار پیش بینی نیازهای سازمان ها و کاربران هموطن همراه با اجرای صحیح فرآیند معرفی محصولات و ارائه آموزش های مناسب به ایرانیان عزیز است.

3. تقویت حرفه ای گری

حرفه ای گری ابزاری برای رشد فردی محسوب می گردد و پارسینا نیاز به متخصصینی حرفه ای دارد. دانش تخصصی، صلاحیت، صداقت و درستکاری، پاسخگویی، خودتنظیمی، تصویر و ظاهر مناسب و هوش هیجانی از جمله مواردی است که پارسینایی ها باید داشته باشند تا پیشرفت هر روز را شاهد باشیم.

Strategy Pic.jpg

     

به طور خلاصه معرفی محصولات جدید و   کاربردی به مشتریان ( مانند جیرا )، فرهنگ سازی برای کار حرفه ای و از همه مهمتر ارتقای سطح رضایت مشتریان، مهمترین استراتژی های پارسینا هستند. پارسینا ( پارسی سازان نام آشنا ) سازمانی مشتری محور است؛ در همین راستا سودآوری و رمز موفقیت خود را نیز در کنار مشتری مداری می داند. همچنین تلاش مدیریت پارسینا بر این است تا با افزایش سرمایه گذاری برای گسترش دامنه فعالیت ها و معرفی نرم افزارهای جدید و کاربردی، حضور پارسینا را در بازار محصولات نرم افزاری به شدت ارتقا بخشد.