پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 ارزش ها و باور ها

 
Values (1).jpg
شرکت پارسی سازان نام آشنا (پارسینا) در سال 1389 با درک نیاز به وجود نگارش فارسی و تقویم شمسی در نرم افزار شیرپوینت ( Microsoft Sharepoint 2007 )، جهت استفاده بهتر برای کاربران سازمانی در ایران، آغاز به کار کرد. از آن زمان ایجاد سهولت و راحتی در کار کاربران ایرانی  به هنگام استفاده از نرم افزار های کاربردی دغدغه اصلی مدیریت و همکاران در شرکت بوده و هست. 


خوشبختانه شرکت پارسی سازان نام آشنا(پارسینا) از متخصصین فنی خوبی در رشته های مختلفی چون کامپیوتر، مدیریت و مهندسی صنایع بهره می برد. توان این متخصصین سبب شده تا در طی این چند سال،جدای بومی سازی(تولید فارسی ساز و تقویم شمسی، ترجمه دقیق و کاربردی لغات برای کاربران مختلف) هر از چند گاه، پس از تولید یک نرم افزار آن محصول بهینه شده و مجموعه ای که برای مشتریان( به صورت فردی یا شرکتی) تهیه می گردد از لحاظ کارآیی و سرعت قابلیت رقابت با نمونه اورجینال محصولات خارجی را داراست. 
چهار اصل وجود دارد که متخصصین پارسینا ( پارسی سازان نام آشنا ) آن را برای خود الگو قرار داده و در کارهایشان رعایت می کنند. ما در کار سریع عمل می کنیم. یعنی پس از مشخص شدن هدف با نهایت سرعت و مهارت متخصصین شرکت به سمت آن حرکت کرده تا به آن برسیم. 


Values (4).jpg


ما در کار شجاع هستیم. به این معنا که از نرم افزارهای جدید استقبال می کنیم و به دنبال مباحث جدید، برای رفع نیاز ها و افزایش قابلیت ها می

رویم. به بازارهای هدف جدید نیز می نگریم. 

ما در دستیابی به اهدافمان که مهمترین آن جلب رضایت مشتری است، حرکت در مسیر چشم انداز و توجه به نظرات  درست کاملا قاطع عمل می کنیم. 

Values (3).jpg

ما سختی و پ​یچیدگی ها را ساده می کنیم. با شفاف سازی در نرم افزارها و تمرکز روی بخش های اصلی و کاربردی که کار را برای کاربر آسان تر می کند.