پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 چرا شما باید از مایکروسافت پروجکت استفاده کنید ؟

 

برخی مزایای مایکروسافت پروجکت

نمونه مشتریان Microsoft Project Portfolio Management
راهکار Microsoft PPM مناسب برای شرکت هایی است که اهمیت فروانی به متمرکز بودن برنامه ریزی و مدیریت پروژه در پروژه های جندگانه می دهند. این شرکت ها به احتمال زیاد به کاربرد هایی مانند مدیریت متابع منمرکز ، برنامه ریزی ظرفیت ها ، مدیریت پرتفلیو ، فرایند های تایید نیمه خودکار ، گزارش های منعطف و چشم نواز با استفاده از داشبورد ها و کاکپیتز ها و بسیاری دیگر نیازمند می باشند.
یک راهکار بر پایه وظایف با گزینه های متعدد
برخلاف Microsoft Project Standard 2013 که یک راهکار جداگانه است Microsoft PPM 2013 یک ابزار بر پایه وظایف است که تنها برای مدیران پروژه نیست و شامل تمام افراد درگیر در پروژه نظیر تصمیم گیرندگان می شود.
بسته به احتیاجات پروژه پلتفرم ppm راهکار های out-of-the-box را ارائه می کند که می تواند برای مراحل فرایند های فردی به خوبی برای تمام دوره عمر پروژه استفاده شود. این راهکار های استاندارد می توانند به سادگی برای احتیاجات هر شرکت طراحی شوند.
جمع آوری ایده های پروژه
با استفاده از گردش کارها ، ایده ها برای یک پروژه را  می توان از اعضای تیم جمع آوری کرد. فرایند با مجموعه ابتدایی از داده ها شروع می شوند و این پیشنهادات در ادامه با داده های ساخت یافته غنی می گردند و اولویت بندی پروژه ها را آسان تر می کند.
مدیریت پرتفلیو یکپارچه
کاربرد های جدید مدیریت پرتفلیو در مایکروسافت پراجکت سرور 2013 به شرکت ها کمک می کند تاپروژه پرتفلیو خود را کامپایل کنند و پروژه ها را برای اجرا انتخاب نمایند.  معیار های انخاب می توانند ملی مانند بودجه و یا شامل فاکتور های کیفی مانند رضایتمندی  مشتری باشند که برای شرکت ها به عنوان یک هدف تعریف می شوند.
کار کردن روی پروژخه در مرورگر اینترنت با project web app
نسخه 2010 Microsoft PPM مجموعه کاملی از گزینه هایی را  ارائه کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا پروژه های ساده را ایجاد یا روی آنها در اینترنت اکسپلورر کار کنند.یک راه ایجاد پروژه وارد کردن لیست وظایف از شیرپوینت است.
در حالی که نسخه کلاینت MS Project منحصرا توسط افرادی درگیر جزییات برنامه ریزی و مدیریت پروژه هستند استفاده می شود سایر اعضا و تصمیم گیرندگان از نرم افزار تحت وب در اینترنت اکسپلورر استفاده می کنند.
اعضای پروژه می توانند از این امکان برای دسترسی به یک بررسی اجمالی روی تمامی پروژه ها که به آنها تخصیص داده شده استفاده نمایند. کار های خود را مشاهده کنند و تایم شیت خود را پر نمایند.
مدیران می توانند در هر زمانی به نرم افزار تحت وب دسترسی پیدا کنند تا گزارش های فعلی را بصورت آنالیزی پروژه پرتفلیو ببینند. مخزن  منابع متمرکز یک دید کلی از حجم کار منابع که به چندین پروژه تخصیص داده شده می دهد.
متمرکز و استاندارد سازی حافظه اسناد با استفاده از مایکروسافت شیرپوینت
برای تسهیل ارتبات پروژه های end-to-end سایت های پروژه در Windows SharePoint Server موجود می باشند این امر یک راه متمرکز و استاندارد برای ذخیره اسناد و به روز رسانی اطلاعات اضافی ارائه می کند. موضوعاتی مانند ریسک ها و مشکلات می توانند با استفاده از لیست هایی که می توانند به پروژه های شخصی یا وظایف تخصیص داده شوند مدیریت شوند.
مزایای چند گانه حافظه داده پروژه ی متمرکز
توانای متمرکز سازی ساختار اطلاعات تمام پروژه ها یکی از بزرگترین مزیت های مایکروسافت ppm در مقایسه با راهکار های مستقل است. کاربران مجاز طیف وسعی از سایر گزینه های موجود را دسترس دارند شامل گزارش گیری و تحلیل که به آسانی از طریق سرویس گزارش گیری sql در دسترس است.