پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 پراجکت سرور فارسی به همراه تقویم شمسی ( نسخه های 2007، 2010 و 2013)

 

معرفی مایکروسافت پراجکت سرور فارسی با تقویم شمسی

مایکروسافت پراجکت سرور نیز مانند شیرپوینت، ذاتا فاقد نسخه ی فارسی و تقویم شمسی است و با توجه به اینکه به عنوان یک نرم افزار مدیریت پروژه ی سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد و افراد مختلفی در سازمان باید از آن بهره بگیرند، عدم وجود ظاهر فارسی و تاریخ خورشیدی کار با آن را برای کاربران دشوار می نماید. به منظور بهره وری بیشتر کاربران داخلی ، شرکت پارسینا Project Server فارسی را به همراه تقویم شمسی آن را ارائه نموده است. 

- پراجکت سرور پارسینا مبتنی بر ساختار استاندارد زبان فارسی است

نسخه های ارائه شده ی Project Server جایگزین هیچ زبانی نشده و بر روی تنظیمات محلی استاندارد قرار دارد و چنانچه در نسخه های بعدی ، شرکت مایکروسافت اقدام به ارائهProject Server فارسی نماید، نسخه های مبتنی بر Project Server پارسینا، قابل بازیابی بر روی آن خواهد بود.

- تقویم شمسی پراجکت سرور پارسینا کلیه ی قسمت های کاربری نرم افزار را شمسی می نماید

کلیه ی قسمت های مربوط به کارتابل های منابع، نمودارهای گانت، اطلاعات منابع و ...... با بهره گیری از تقویم شمسی Project Server پارسینا دارای تاریخ خورشیدی می شوند.

- تقویم شمسی نرم افزار عملکرد تاریخ را در سیستم مختل نمی کند

تاریخ خورشیدی ارائه شده برای Project Server، مانند حالت استاندارد سایر تقویم های موجود در Project Server پیاده سازی شده و ذخیره ی اطلاعات را با مشکل مواجه نمی کند. کلیه ی اطلاعات مرتبط با تاریخ، به شکل استاندارد در سیستم ذخیره می شوند.

 

 مطالب بیشتر