پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 آیا شما در سازمان خود به شیرپوینت نیاز دارید؟

 

استفاده از شیرپوینت تا چه میزان در سازمان شما ضرورت دارد؟

گسترش فوق العاده نرم افزار شیرپوینت در سالهای اخیر باعث شده است تا بسیاری از سازمان ها و ادارات به این سمت رفته و شیرپوینت را برای مدیریت محتوای سازمان خود انتخاب کنند.

اما سوال اصلی اینجاست که چرا شیرپوینت؟

برای پاسخ به این سوال نگاهی به قابلیت های کلیدی این نرم افزار می اندازیم تا ببنیم چه چیزی سبب تمایز این نرم افزار و برتری آن نسبت به سایر سیستم ها است.
در نگاه اول شیرپوینت را در قامت یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) می بینیم که این امکان را به کاربران خود می دهد تا بدون نیاز به مهارت کد نویسی سایت ها را مدیریت ، ویرایش و ایجاد کنید.
مدیریت یکپارچه تحت وب ، مدیریت آسان و قدرتمند اسناد و محتوا ، ایجاد سطح دسترسی و امنیت برای کاربران نمونه بسیار کوچکی از قابلیت های شیرپوینت است که توجه هر مدیر و سازمانی را به خود جلب می کند.
اما ویژگی دیگر شیرپوینت که قدرت این نرم افزار را چندین برابر می کند یک پارچه سازی با نرم افزار های مایکروسافت آفیس می باشد نرم افزار هایی مانند word ، excel ، outlook و infopath که عمده عملیات سازمان ها توسط این نرم افزار ها صورت می گیرد. یکپارچه سازی کامل شیرپوینت با این نرم افزار ها تجربه کاربری بسیار مفیدی را در اختیار اعضای سازمان

های قرار می دهد.
در بین قابلییت های پر شمار این نرم افزار از قابلیت جستجوی قدرتمند شیرپوینت نمی توان گذشت جستجوی دقیق و تقکیک شده این امکان را به کاربران می دهند تا همواره اسناد مورد نیاز خود را در کوتاه ترین مدت ممکن در دسترس داشته باشند.
با کارکنان سازمان خود در ارتباط باشید. شما می توانید به کمک شیرپوینت پرتال های سازمانی را ایجاد و مدیریت کنید.
اما بیایید با جذاب ترین ویژگی تجاری شیرپوینت آشنا شویم: هوشمندی تجاری !!!
هوشمندی تجاری یا Business Intelligence امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که در ذیل به بخشی از آنها اشاره می کنیم:
- سیستم گزارش گیری پیشرفته عملیاتی اطلاعاتی
- نمایش کزارشات مختلف از عملکر و اطلاعات توسط ابزار های قدرتمندی  مانند : Excel Service ، Performance Point Server
و ....
با نگاهی ساده به شرح مختصری از قابلیت های شیرپونت نیز می توان با قاطعیت بیان کرد که شیرپونت نیازی انکار ناپذیر برای هر سازمان می باشد.
شرکت پارسینا پارسی سازان نام آشنا نرم افزار شیرپوینت را با زبان فارسی وتقویم شمسی ارائه می کند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :
تلفن : 88413218
ایمیل : info @parsinasoft.com
 
 

 مطالب بیشتر