پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 ده مزیت برتر شیرپوینت

 

شناخت مزایای عمده مایکروسافت شیرپوینت (Microsoft sharePoint)

مایکروسافت شیرپوینت خود را یک پلتفرم همکاری تجاری برای سازمان و وب می نامد. در حقیقت یکپارچگی کامل آن با مایکروسافت آفیس ، شیرپوینت را یک راهکار ایده آل برای بسیاری از سازمان هایی می سازد که با محصولات آفیس آشنایی دارند. و شیرپوینت با آماری خیره کننده برای مایکروسافت به بهترین محصول از لحاظ عملکرد تبدیل شده است. تحقیقات گارتنر بر این باور است که شیرپوینت آنلاین و آفیس 365 به رشد هرچه سریعتر به اشتراک گذاری در سازمان های کوچک و متوسط در بین بازار هایی مانند آمریکای شمالی ادامه خواهد داد. شیرپوینت قابلیت هایی را برای همکاری کارمندان توسعه می دهد و همچنین قابلیت اطمینان آن برای امنیت آن را یک پلتفرم ایده آل برای سازمان های پیشرفته ساخته است.
 
1- فراهم کردن یک تجربه کاربری ساده آشنا و سازگار
شیرپوینت کاملا با نرم افزار های کلاینت دسکتاپ و ایمیل و مرورگر های وب برای فراهم آوردن یک تجربه کاربری سازگار یکپارچه شده است تا نحوه تعامل افراد با محتوا ، فرآیند و داده های کسب و کار را ساده سازی کند. این یکپارچه سازی کامل که با یک قابلیت قدرتمند out-of-the-box همراه شده است به شما کمک می کند تا خدمات خود را بکارگیرید و پذیرش محصول را تسهیل می کند.
2- ساده سازی فعالیت های روزانه کسب و کار
از مزایای out-of-the-box برای شروع ، پیگیری و گزارش دهی فعالیت های رایج کسب و کار مانند بازبینی اسناد و تصویب ، پیگیری درخواست ها و جمع آوری امضا استفاده کنید. و شما می توانید این فعالیت ها را بدون نیاز به کد نویسی تکمیل کنید. یکپارچگی کامل با نرم افزار های کلاینت شناخته شده ، ایمیل و مرورگر های وب تجربه سازگاری را برای شما فراهم می کند.
3- به شما کمک می کند تا نیاز های انظباطی خود را تامین کنید
با مشخص کردن تنظیمات امنیتی ، سیاست های ذخیره سازی ، سیاست های حسابرسی و اقدامات سر رسید به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید اطلاعات حساس کسب و کار شما به طور موثر می توانند کنترل و مدیریت شوند. و شما می توانید خطر شکایات قانونی از سازمان خود را کاهش دهید.
4- مدیریت موثر و انطباق محتوا برای اهداف مختلف
کاربران کسب و کار و نویسندگان محتوا می توانند یک محتوا را برای تصویب و برنامه ریزی استقرار در اینترنت و سایت های اینترانتی ایجاد و ارسال نمایند. مدیریت محتوای چند زبانه از طریق الگو های کتاب خانه جدید ساده سازی شده که این الگو ها به طور خاص برای حفظ روابط بین نسخه اصلی و ترجمه های مختلف از سند طراحی شده اند.
5- ساده سازی دسترسی به داده های کسب و کار
به کاربرانتان دسترسی به داده های کسب و کار موجود در خطوط رایج سیستم های کسب و کار نظیر crm را از طریق شیرپوینت بدهید. کاربران همچنین می توانند نما های شخصی سازی شده را ایجاد کنند و با سیستم کسب و کار از طریق یک مرورگر به وسیله یک اتصال back-end در تعامل باشند.  مخازن اسناد مدیریت شده در سراسر سازمان به سازمان شما در ذخیره سازی و سازمان دهی اسناد کسب و کار در یک مکان مرکزی کمک می کند.
6- ارتباط کارکنان با اطلاعات و تخصص
جستجوی سازمان شامل داده های کسب و کار همرا با اطلاعات اسناد ، افراد و صفحات وب و نتایج مربوطه می شود. ویژگی هایی نظیر حذف موارد تکراری ، تصحیح املا و هشدار ها ارتباط نتایج را بهبود می بخشند بنابراین شما می توانید به راحتی چیزی را که به آن احتیاج دارید را بیابید.
7- تسریع فرایند های کسب و کار مشترک
بدون نیاز به کدنویسی هیچ نرم افزار سفارشی شما می توانید از فرم های هوشمند الکترونیک راهکار های هدایت شده به منظور جمع آوری اطلاعات بحرانی کسب و کار از مشتریان ، شریکان و تامین کننده گان از طریق مرورگر وب استفاده کنید. قانون ارزیابی داده های داخلی به شما کمک می کند تا اطلاعات دقیق و سازگار که می توانند به طور مستقیم با سیستم های back-end به منظور اجتناب از افزونگی و خطا هایی که نتیجه ورورد مجدد داده های دستی هستند را جمع آوری کنید.
8- به اشتراک گذاری بدون فاش شدن اطلاعات حساس
به کارمندان خود دسترسی به صفحات گسترده مایکروسافت اکسل را از یک مرورگروب از طریق اجرای خمات اکسل روی شیرپوینت بدهید. از این صفحات گسترده برای نگهداری و اثربخشی اشتراک با مرکز واحد و به روزرسانی نسخه در حین کمک به حفاظت  از هر اطلاعت اختصاصی موجود در اسناد مانند مدل های مالی  استفاده نمایید.
9- کارمندان خود را قادر کنید تا تصمیمات آگاهانه بگیرند
شیرپوینت ایجاد پرتال های هوش تجاری تعاملی زنده را که اطلاعات بحرانی کسب و کار را از  منابع متفاوت با استفاده از قابلیت های هوشمندی تجاری مانند داشبورد ها ، وب پارت ها ، شاخص های کلیدی عملکرد و فناوری های اتصال داده های کسب و کار جمع آوری و نمایش می دهند را ساده سازی می کند. سایت مرکز گزارش متمرکز به کاربران یک مکان واحد برای قرار دادن آخرین گزارشات ، صفحات گسترده اکسل و شاخص های کلیدی عملکرد می دهد.
10- فراهم کردن یک پلتفرم یکپارچه واحد
شیرپوینت بر پایه یک ساختار قابل مقیاس بندی باز همراه با پشتبانی از وب سرویس و استاندارد های قابلیت همکاری شامل XML و SOAP ساخته شده است.  این ویژگی ها یکپارچگی با سیستم های موجود و انعطاف پذیری ترکیب سرمایه گذاری فناوری اطلاعات غیر از مایکروسافت را فرا هم می کند.
 
 
 
 

 مطالب بیشتر