پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
 

 افزونه Clipboard Manager برای شیرپوینت ( kwizcom Clipboard Manager add-on )

 

معرفی ویژگی های افزونه Clipboard Manager برای مایکروسافت شیرپوینت ( SharePoint )

* به سرعت و به سادگی تصاویر را کپی و جایگذاری کنید و به محتوای مورد نظر در شیرپوینت دست یابید.

افزونه Clipboard Manager برای شیرپوینت امکان کپی و جایگذاری آسان تصاویر و دسیابی به اسناد متنی در فیلد های محتوای شیرپوینت را فراهم می کند و و فرایند کپی  و جایگذاری آسان تر و سر راست تری را برای همکاران و ویرایشگران محتوا فراهم می کند.
با افزونه Clipboard Manager همکاران و ویرایشگران محتوا در شیرپوینت می توانند تصاویر را از کلیپ برد مایکروسافت ویندوز خود به خوبی هر فرم متنی ( فرمت text ، تصاویر و جدول ها ) از اسناد مایکروسافت Word گرفته و آن را تنها با استفاده از عملیات کپی و جایگذاری در شیرپوینت ذخیره کنند.
پاسخگوی نیاز های کسب و کار از جمله :
زمانی یک سند دانش بنیاد را در شیرپوینت ویکی به روز رسانی می کنید ، مشتریان معمولا در گیر کپی کردن آن می شوند. برای مثال اسناد مایروسافت word که شامل جدول ها و تصاویر است نمی توانند فقط به صفحات ویکی کپی شوند.
فرآیند کپی طولانی و سنگین و نیازمند ذخیره و آپلود هر آیتم جایگذاری شده در کتابخانه شیرپوینت و سپس کپی کردن متن ساده و پس از آن مجددا قالب بندی مجدد متن ساده و آیتم های آپلود شده در یک سند می باشد.
 افزونه Clipboard Manager این فرایند را به طور کامل حذف می کند ، و مشتریان را قادر می سازد تا به سرعت و به سادگی تصاویر را کپی و جایگذاری کرده و به محتوای مورد نظر در فیلد های محتوای شیرپوینت دست یابند.
مزایا و ویژگی های کلیدی:
​SharePoint 2010/2013 Clipboard Manager for SharePoint ​ویژگی
​دارد ​کپی کردن متن های قالب بندی شده از مایکروسافت word (شامل جدول ها و عکس ها )
​دارد کپی کردن عکس ها از کلیپ  برد ویندوز و جایگذاری در فیلد های محتوای شیرپوینت​
 
 
 

 مطالب بیشتر